UPOZORNĚNÍ NA VÝPADEK TOPENÍ

V úterý 7. 11. 2017 od 7:30 do odpoledních hodin bude probíhat havarijní oprava na topném rozvodu. Proto Actherm bude od pondělí 6. 11. 2017 v průběhu dne postupně uzavírat jednotlivé stoupačky a následně dojde k vypuštění ležatého rozvodu topení.

Od odpoledních hodin 6. 11. do úterý 7. 11. večer proto bohužel nebude fungovat topení v celém domě.

Vzhledem k předpovědi počasí a akumulačním schopnostem domu (před vypnutím jej vytopíme o něco víc) by nemělo dojít k výrazným teplotním výkyvům v bytech.

Při příležitosti centrálně vypuštěného topení se nám také povedlo domluvit možnost instalací odvzdušňovacích ventilů na topná tělesa u těch, kdo o to projeví zájem /viz rozhodnutí shromáždění vlastníků/. Máte-li zájem o montáž odvzdušňovacích ventilů na vaše topení, kontaktujte přímo firmu Šulc a domluvte se s nimi (kontaktujte je i v případě, že jste váš zájem již dříve ohlásili panu Černohorskému – ten to nakonec dělat odmítl a seznam zájemců nám bohužel neposkytl). Sekundární termín montáže odvzdušňovacích ventilů je 14. 11. 2017, to již však neovlivní topení v celém domě, jen příslušnou jednu stoupačku na pár hodin.

 

Firma provádějící havarijní opravu:

INSTALA PROFI s.r.o.

VODA – KANALIZACE – TOPENI – PLYN

Kaplická 856/49, Praha 4

www.instalaprofi.cz

 

Kontakt na firmu provádějící instalaci odvzdušňovacích ventilů:

Petr Šulc

mobil: 775 55 25 30

e-mail: isup@seznam.cz