Havárie vody

Dne 26. 11. od rána neteče voda. Vodárny kopu na rohu Střelničné a Pakoměřické. Odpoledne se studená voda rozchodila v Březiněveské a Čumpelíkově. Střelničná stále bez vody. Proto v celém objektu neteče teplá voda /přívod výměníku pro výrobu TV je ve Střelničné/.

Pro obyvatele Střelničné jsme proto OTEVŘELI bývalou prádelnu v suterénu 1010 a průchodové dveře ve skepech, aby si mohli natočit vodu.

V pátek 27.11. by voda snad opět měla téct všude…

Dr. Pavlíček

Aktualita 27. 11. ráno:

Netopí se. Asi to souvisí s hlavním přívodem vody do domu – včera zhruba pod 9 hod nám tekla místo studené vody hnědá břečka a teplá netekla vůbec. Hlásil jsem to na Veolii, přijeli a od včerejšího večera jsou oficiálně hlášené dvě poruchy v Pakoměřické ulici, bližší detaily k tomu nemám. Studená už je čistá, teplá pořád nic.
Obávám se, že to souvisí s výměnou ventilů vodovodních řadů, které dělali v okolních ulicích před několika dny (tím mě mimochodem taky naštvali, protože všude možně to bylo hlášené předem, ale v naší ulici ani v Čumpelíkově ne a cisternu s vodou přivezli během dne až na moji žádost). Možná něco udělali blbě nebo se jim při těch pracech něco hnulo na starém rozvodu, kdo ví.
Radiátory mi včera během dne taky vychladly, předpokládám, že to s tím souvisí

Dr. Johánek

Situaci dnes od rána řeší přímo s Acthermem Ing. Klocperk