Informace ohledně označení bytů a poštovních schránek

Vážení majitelé bytů, obyvatelé, 

Při nedávných kontrolách v bytech (plyn, okna aj.) se ukázal problém, že mnohé byty nejsou nijak označené, takže servisní pracovníci se nemohli orientovat a nemohli navázat potřebnou komunikaci s obyvateli, proto nemohli provést potřebné práce v bytech, jak je patrné z výkazů pro SVJ. 

Proto jsme se ve výboru SVJ rozhodli, že byty a příslušné poštovní schránky v domech označíme štítkem s číslem bytu. To je dostatečné pro identifikaci bytů a komunikaci s majiteli, ale přitom to nenarušuje soukromí obyvatel. 

Proto budeme v příštích týdnech postupně označovat byty i schránky pořadovými čísly bytů, podle interní evidence. Žádáme všechny obyvatele, aby značení respektovali, případně je vrátili na místo, kdyby snad došlo k uvolnění. 

Vedle toho doporučujeme všem, aby své byty a schránky označili jménem obyvatel nebo majitelů. To by dále přispělo ke snazší orientaci a komunikaci se servisními pracovníky a výborem SVJ. 

Děkujeme za pochopení 

Za výbor SVJ       Ing. Jan Klocperk

Příspěvek byl publikován v rubrice Nástěnka a jeho autorem je Ing. Jan Klocperk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.